DOPORUČUJEME


Golfové Velikonoce v Krumlově

datum 15.02.2019 vlozil Luboš Procházka kategorie Zajímavosti

Pokud chcete letošní velikonoční svátky, které vycházejí na termín 19.–22. dubna, strávit v golfovém resortu u Českého Krumlova, máte nejvyšší čas zajistit si skvělé ubytování v hotelu Svachovka a rezervaci neomezené golfové hry na hřišti GC Český Krumlov. Velikonoční balíček pro 2 osoby: · Ubytování na 4 noci (příjezd 18. nebo 19. 4.) ve 2lůžkovém pokoji vč. bohaté snídaně formou bufetu, parkování, vstup do vyhřívaného hotelového bazénu, wi-fi, místní poplatky, možnost využít zvýhodněné ceny na další služby resortu – koupele v denních lázních, komentované prohlídky technického zázemí Pivovaru Glokner a Destilérky Svach. · Neomezený golf po celou dobu pobytu na resortu – platí ode dne příjezdu až po váš odjezd. · Cena celkem – 11 200 Kč (pro závazné potvrzení velikonočního pobytu u nás je nutné zaplatit zálohu ve výši 50 % nejpozději k datu 8. 4. 2019). · Příplatek za 3. a další osobu na pokoji, prodloužení pobytu o další noc či noci, poplatek za domácího mazlíčka a další služby, které si u nás vyberete, vám rádi dopočítáme dle vaší konkrétní objednávky. Dárek při objednání balíčku prostřednictvím www.golfinfo.cz (uvedení v poznámce k objednávce balíčku) – dárek je připravený na pokoji · 4 košíky drivingových míčků · 4 ks čoko pralinek golfinek · 1x pronájem buginy Velikonoční pobyty si obratem rezervujte na emailu recepce@golfck.cz! Pokud potřebujete vědět více a chcete s námi hovořit, jsme vám k dispozici na telefonu 606 754 570 denně mezi 9:00–17:00. Už se na vás všechny moc těšíme a slibujeme spoustu skvělých zážitků, dobrého jídla v hostinci Glokner, skvěle vychlazené pivo Glok, čokoládu od ucha k uchu a na cestu domů spoustu lahodných likérů a destilátů! Více informací na www.gcceskykrumlov.cz Zdroj, text: Marcela Jirková, Golf Club Český Krumlov

Green 4/2018

Časopis GREEN

Vážení čtenáři, kolegové,

konec roku bývá příležitostí ohlédnout se za ním nazpět a zjistit, jestli si z něho budete něco pamatovat, třeba za tři roky. Tedy vlastně i příležitostí připomenout si minimálně pět šest zásadních záležitostí, na které budete v souvislosti s odcházejícím rokem vzpomínat.

Myslím, že rok 2018 byl z pohledu greenkeepingu docela unikátní. Událo se hodně zajímavých věcí, nenudili jsme se. Zbytek není neproniknutelná šeď, ale když má něco trčet z ospalé nudné rutiny, musí to být výjimečné. Stačí retro tři nadmíru vydařené akce, tři novinky novinek?

Možná bych měl vzpomenout komunální volby, i když… Ale „náš“ člověk/čtenář by si určitě měl pamatovat lednový Seminář a výroční konferenci ČSG v kruhové hale ČZU v Praze s volbou nového výkonného výboru, červnový pyšelský Slunovrat, který se vzhledem k odpalům golfových míčků v okamžiku východu slunce stává kultovní záležitostí a pak říjnový Výroční turnaj ČSG v Darovanském dvoře, kde se Josef Čepek po předchozích triumfech v roce 2009 v Sokolově a v roce 2011 v Poděbradech stal nejúspěšnějším hráčem v jeho devatenáctileté historii.

A zmíněné super novinky? Řídil jsem unikátní svahový stroj Ventrac, výjimečný svou konstrukcí a množstvím přídavných zařízení a adaptérů. Projel se novým Club Car Tempo, který přinesl ladné dynamické křivky, exkluzivní možnosti příslušenství a bezprecedentní úroveň konektivity s GPS systémem Visage. A vysekl poklonu sekačce JD 9009A, nenasytnému žroutu rafů s absolutní kontrolou nad strojem. Všechny novinky vznikly s cílem posunout golfovou hru, respektive greenkeeping, o pořádný kus vpřed… Podle mě se to skvěle povedlo.

V každém oboru je to jako když odlupujete slupky „cibule“. Za každou další slupkou, za každým poznáním, jsou zase další otázky, které rozkrýváte. A my se k nim snažíme – i s vaší pomocí – v každém čísle Greenu přinést to nejzajímavější. Typické je, že dnes nikdo neví, jaký bude zítřek. A typické také je, že lidi podle dneška ustavičně posuzují včerejšek, aniž by se pokusili představit si realitu včerejška bez znalosti dneška. Složité? Asi ano. Právě proto, že to je složité na pragmatické pochopení všech souvislostí, jde o dobrý způsob inspirace.

Tak si užívejte přelom roku a myslete na nás stejně často, jako my myslíme na Vás.

Hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2019 mi za celou redakci Greenu dovolte připojit také velké poděkování za dosavadní spolupráci.

LUBOŠ PROCHÁZKA, šéfredaktor


KALENDÁŘ AKCÍ


» zobrazit všechny akceNárodní institut golfového vzdělávání Český svaz greenkeeperů Fegga Golf Resort Karlovy Vary ČGF Ittec Ittec Ittec John Deere Agro CS Golf Digest Agris.cz Profigrass Royal Golf Club Mariánské Lázně Everris. Agentura Bonus Sklopísek Střeleč Střední zemědělská škola Dalovice Plagron Golf Hluboká
Ingolfer
Golf Sokolov Golf Beroun Aros Provodínské písky Böhmerwald Golf Park Lovochemie Vydavatelství Baštan